Poszukujemy osoby do sprzedaży usług prowadzenia profilów social media (Facebook, Instagram) oraz kampanii reklamowych Facebook Ads.

Oferujemy

  • pracę w pełni zdalną na cały etat,
  • tylko ciepłe leady (zero cold callingu),
  • doradzasz z czystym sumieniem – wysoka jakość usług i transparentności oferty,
  • możliwość ciągłego rozwoju w obszarze sprzedaży i social media,
  • dostęp do profesjonalnego oprogramowania CRM, telefonu VOIP,
  • umowę B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz rosnącej premii.

Zakres obowiązków

  • telefonowanie do klientów (przez większość czasu),
  • przesyłanie ofert,
  • prowadzenie negocjacji,
  • odbywanie wideokonferencji,
  • zawieranie umów.

Nasze wymagania

  • wiedza na temat organicznego prowadzenia social media (Facebook, Instagram) oraz kampanii reklamowych Facebook Ads
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacyjnych,
  • determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • dostępność 9-17,
  • ciche pomieszczenie z warunkami do wykonywania pracy zdalnej w skupieniu oraz komputer, kamerę i słuchawki.

O nas

Jesteśmy jedyną w Polsce platformą łączącą klientów z wykwalifikowanymi specjalistami ds. reklamy w social media (Facebook, Instagram). Działamy od 8 lat, obsługujemy ponad 250 stałych klientów.  Otrzymaliśmy ponad 70 listów referencyjnych i rekomendacji. Mamy szereg przewag, które sprawią, że nie zabraknie Ci argumentów w czasie rozmów z potencjalnymi klientami. Oferujemy zaawansowany panel klienta: czat, umawianie wideorozmów, wymiana treści (posty, reklamy), zgłaszanie uwag, upload materiałów, raporty dzienne, faktury, ocenianie specjalisty, kontakt z managerem. Współpraca z klientami zawierana jest na czas nieokreślony bez okresu wypowiedzenia.