Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej.  Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku e-mobility, a teraz  dzięki zdobytemu doświadczeniu  – osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY 🙂

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:
Specjalista ds. rozwoju sprzedaży i rozwoju biznesu (sektor maszyn rolniczych)
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • analiza rynku i poszukiwanie możliwości dotarcia do klientów – przygotowanie planu działania;
  • monitorowanie trendów oraz informacji rynkowych w zakresie rozwoju sektora rolniczego;
  • organizowanie spotkań biznesowych oraz promocja produktów i usług;
  • prezentacje oraz doradztwo w zakresie produktów, usług oferowanych przez firmę Ekoenergetykę-Polska S.A.;
  • budowanie i utrzymanie długoterminowych relacji z klientami, partnerami biznesowymi;
  • analiza zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych;
  • prowadzenie uzgodnień technicznych w zakresie sprzedawanych produktów;
  • realizacja celów biznesowych;
  • ścisła współpraca z zespołami doradztwa tech.- handlowego, sprzedaży, zarządzania produktami w firmie;
  • udział w targach, konferencjach oraz szkoleniach;
  • raportowanie swoich działań i wyników do Prezesa Zarządu.

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci Akademii Rolniczej);
  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, w obszarze B2B mile widziane;
  • znajomość potrzeb biznesowych w sektorze maszyn rolniczych (warunek konieczny);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2, każdy inny język mile widziany;
  • zainteresowanie trendami w branży e-mobility;
  • samodzielność i skuteczność w działaniu;
  • umiejętności prezentacji, prowadzenie spotkań biznesowych;
  • determinacja w dążeniu do celu;
  • komunikatywność, zespołowość, otwarty umysł, nastawienie na cel, a także na rozwój własnych umiejętności;
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • EkoZdrowie
    Prywatna Opieka Medyczna LUX MED
    Karta Medicover Sport
    Dofinansowanie posiłków na Ekoeni zakupu okularów korekcyjnych
  • EkoRozwój
    Możliwość awansu
    Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie
    Innowacyjne projekty e-mobility
    Interdyscyplinarny zespół
    Emplo – platforma do komunikacji
  • EkoInicjatywy
    Wsparcie inicjatyw pracowniczych
    Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
    Sportowa integracja
  • EkoWorkPlace
    Nowoczesne narzędzia pracy
    Komfortowe przestronne biura
    Pyszna kawa z lokalnej palarni
    Ruchomy czas pracy
  • EkoPlus
    Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky
    Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka
    Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji