Przyszły pracodawca, to firma z ponad 15 letnim stażem działania w branży chemii przemysłowej. Obecnie poszukuję Doradcy Techniczno – Handlowego, który obejmie działania w zakresie województw: warmińsko – mazurskie, podlaskie, mazowieckie i lubelskie. Klient nie jest korporacją, dlatego łatwiej jest mu dbać o relacje oraz skupiać się na budowaniu długoletniej współpracy z pracownikami. Świadczy o tym fakt, że staż pracy opiekuna działu sprzedaży wynosi 15 lat, a średnia długość zatrudnienia reszty osób działających handlowo, to 4-5 lat. Proces rekrutacji będzie składał się z trzech etapów, pierwsza to telefoniczna rozmowa z Rekruterem, a dwa kolejne to spotkania z przedstawicielami firmy.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna
  • pracę zadaniową na pełen etat
  • przekazanie kontaktów i bazy klientów, z którymi będzie trzeba kontynuować współpracę i dbać o realcje
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu chemii przemysłowej i urządzeń
  • długoletnią i stabilną wspołpracę
  • opiekę medyczną PZU

Obowiązki

  • opieka i utrzymywanie relacji z klientami
  • otwartość na nowe kontakty biznesowe
  • wprowadzenie produktów i usług firmy na liniach produkcyjnych
  • wizyty techniczno-handlowe oraz doradztwo z zakresu wykorzystywanych produktów chemii przemysłowej
  • udział w testach oraz wdrożeniach u klienta, na liniach produkcyjnych
  • uczestnictwo w eventach, konferencjach, targach handlowych
  • tworzenie raportów zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży chemii przemysłowej (klejów, pigmentów, tworzyw sztucznych, granulatów, regranulatów, plastiku itp.) dostarczanej na produkcję
  • umiejętność współpracy z technologami, kierownikami produkcji oraz zakupowcami
  • indywidualne podejście do potrzeb klienta
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa pakietu Microsoft Office oraz systemu ERP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego