Cześć wszystkim, poszukuję przedstawiciela handlowego. Branża odzieżowa (producent akcesoriów zimowych). Doświadczenie w branży niewymagane. Lokalizacja bez znaczenia (cała Polska). Zapraszam do aplikowania

“Big-Szok Dziewiarstwo i Krawiectwo, właściciel marki PaMaMi, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych poszukuje ambitnej osoby na stanowisko: B2B Account Manager/Przedstawiciel handlowy”

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów jak również utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy (na wejściu otrzymujesz pakiet firm, które generują sprzedaż) Współpracujemy z wieloma znanymi polskimi markami tworząc produkty z ich logo.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Ustalanie warunków handlowych.
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży
  • Obsługa klienta biznesowego
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem
  • Sporządzanie ofert handlowych.
  • Dbanie o dobry wizerunek marki
  • Przygotowanie raportów i prezentacji podsumowujących okres rozliczeniowy
  • Raportowanie do Head of B2B Sales

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • biegłość w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu SAP oraz Google Workspace
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Komputer (laptop), telefon komórkowy, samochód służbowy
  • Dostęp do szkoleń
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Premia zależna od wyniku
  • Pełen etat lub umowa B2B

Zapraszam do wysyłania CV na: pawel@pamami.pl